Şişli İkinci El Raf Alanlar

Şişli İkinci El Raf Alanlar

Kullanım durumu fark etmeksizin bütün raf çeşitleri alınır. Şişli ikinci el raf alanlar olarak satın alacağımız tüm parçaların hacmi, ebatları yada eski olması fark etmeksizin değerlendiriyoruz. Raf çeşitlerini yeni satın alındığında maliyetli ürünlerdir. İşinize yaramadığında bir köşede bekletmek yerine en iyi değerlendirme şekli çöpe dökmek yerine bi depo raf firmamıza satabilirsiniz.

Bideporaf firması olarak sizlere ekonomik sağlayacak çözümler için en iyi desteği sağlıyoruz. İkinci el depo rafı satın alımları haricinde market rafları, Depo hafif yük raf sistemleri, depo ağır yük rafları, arşiv rafları, mağaza rafları da satın alınmaktadır. Şişli ikinci el raf alanlar için firmamız sizlere en yüksek rakamlar ile alınmaktadır.

Şişli 2. El Raf Alım Satım

Şişli 2. el raf alım satım işlerinde tamamen müşterilerimizin menfaatlerinde çalışma yapılır. Satışını yapmak istediğiniz bütün rafları hızlı ve olağan fiyatlar ile satın alınmaktadır. İstanbul ikinci el raf alan yerler olarak hafta içi her gün ücretsiz yerinde tespit hizmetlerimizde bulunmaktadır. Bideporaf saha ekiplerimiz bütün rafları peşin ödeme ile satın alır.

Hemen hemen bütün sektörlerde ister mağaza girişinde yada depo alanlarında raf sistemleri vazgeçilmez ürünlerdir. Sadece raf sistemleri üzerine çalışan şirketimiz satmak istediğiniz bütün kullanılmış raf çeşitlerini hak ettiği değerleri vererek satın alıyoruz. Metal raf, çelik raf veya tel raf olsun fark etmeksizin çürümeye bırakmak yerine firmamıza satabilirsiniz.

Şişli 2. El Raf Alım Satım

Şişli 2. El Raf Sistemleri Alan Yerler

Bideporaf firmamız tarafından satın alınacak raf çeşitlerinin yük rafı, hafif yük rafı yada ağır yük rafı olarak fark etmeksizin satın alınır. Depo raf sistemleri ise en çok talep gören ve ihtiyaç olunan raflardır. Bu raflar kimi zaman görevini yerine getiremeyebilir yada proje değişikliği sebebiyle elinizdekini satabilirsiniz. Bize satmak istediğiniz bütün raf çeşitlerini peşin ödeme ile Şişli ikinci el raf alanlar olarak alıyoruz.

Şişli ikinci el raf alanlar olarak firma uzmanımız sizlerden gelen istekler dahilinde vereceğiniz adrese gelmekte ve raflarınızı inceleyip fiyat belirlemektedir. Ekiplerimiz tarafından adresinize gelinerek fiyat verilmesi tamamen ücretsiz olmaktadır. Elinizdeki rafların değerini öğrenmek için bizler bir kaç resim gönderebilir ve değerini ortalama usülü öğrenebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!