ikinci el raf alan yerler

İkinci El Raf Alan Yerler

Elinde ihtiyacı olmayan raflar bulunan firmalar bunları birçok farklı işletmeye satabilmektedir. İkinci al raf alan yerler sayısı fazla olmasada raflarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirler. Raf alan yerlerin ilk sırasında tamamen çıkma raf, depo rafı üzerine hizmet veren kurumsal firmalar gelirken hurdacı ve eskicilerde bu alanda hizmet vermektedir. Firmamız Bideporaf İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerde müşterilerine bu hizmeti eksiksiz ve sorunsuz olarak sağlamaktadır. Satmak istediğiniz ikinci el depo rafı için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İkinci El Market Rafı Alanlar

İkinci el raf alan yerler olarak sizlerden satın aldığımız rafları gerekli bakım ve onarımları yapılarak ihtiyacı olan firmalara sunabilmekteyiz. bunların başında en çok marketler, gıda depoları gelmektedir. Marketlerde sürekli olarak bu raflara ihtiyaç duyulmaktadır. Marketlerin hemen ardından depolar gelir. Sürekli olarak üretim yapan ve bu üretilen malzemeleri depolama ihtiyacı olan fabrikalar bu raflara ihtiyaç duymaktadır. Kutulanmış halde olan ürünler raflarda muhteşem bir şekilde bekleyebilir. Bu sebeple de depolar da ikinci el raf alan yerler arasında yer almaktadır.

Arşivlerde Raf İhtiyacı

Arşivler ise rafların en çok tercih edildiği alanlar olarak gösterilebilir. Arşivlerin tek özelliği, belgelerin gerektiği süre kadar raflarda bekletilmesidir. Raflar sayesinde düzenli bir yapıda olacak arşivlerde istenilen anlarda belgelere ulaşım mümkün olur. Arşivler genel olarak çok bakımlı yerler olmadığı için neme ve rutubete dayanıklı olabilen raflar tercih edilmektedir. Üzerindeki kaplaması belirli bir süre sonrasında dökülen raflar tercih edilmez. İkinci el raf sektöründe arşivler en potansiyelli müşteriler olarak görülmektedir. Arşivlerden çıkma 2.el ağır yük rafları yada hafif yük raflarınızı hemen değerine nakit ödeme yaparak satın almaktayız.

Taşıyabileceği Yük Kapasitesi Önemli

Rafların taşıyabildikleri ağırlıklar çok önemli olur. İkinci el rafları satın alacak olan firmalar ya da kişiler, üzerinde taşıyacağı ağırlığa göre kararlarını vermektedir. İkinci el raf alan yerler ilk olarak rafların özelliklerini analiz ederler ve sonrasında uygun görürlerse satın alma işlemlerini gerçekleştirirler.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!