raf firmaları

Raf Firmaları

Raf firmaları arayışını önceki senelere göre oldukça artmış ve sektörel anlamda talepte  oldukça yükselmiştir. Bideporaf kurum ve kuruluşlar, firma ve şirketler için raf sistemlerinde çözüm üretmek, firmaların ve alım satım yapmayı düşünenlerin çözüm ortağı olması için kurulmuş bir platformdur. İstanbul merkezli olan Bideporaf her ilçede olduğu gibi bir çok farklı ilde de sizlere hizmet vermektedir. Depo raf sistemleri, market rafları, arşiv ve yedek parça raflarında elinizde bulunan bütün raf sistemlerini değerine nakit olarak almaktadır. Alım hizmetleri yanında ikinci el depo rafı kullanmak müşterilerimiz içinde çözümler sunmaktadır.

Raf Firmaları Arayışınızda Bideporaf Sizlere Profesyonel Çözüm Sunmaktan Mutluluk Duyar

İkinci El Raf Sistemleri

Raf sistemlerinin kullanıldığı sektör ve endüstri oldukça geniştir. Her işletmenin her raf firmaları ile çözüm bulması pek kolay değildir. Son derece geniş bir ürün yelpazesinin bulunduğu sektörümüzde amacımız müşterilerimize hızlı, etkin ve kaliteli çözümler sunmaktır. Ağır yük raf sistemleri ve Hafif yük raf sistemleri diğer standart duvar raf sistemlerine göre çok daha zor bulunan ve çözümü zor sistemleridir. Firmamız ilgili alanları arasında bir çok raf modeli bulunsa da 2.El ağır yük rafları ve 2.el hafif yük rafları için oldukça fazla talep almakta ve hızlı çözümler sunmaktayız.

İstanbul Raf Firmaları

Raf firmaları sayısı diğer illere göre İstanbul’da oldukça fazladır. Ancak talep isteğin fazla olduğu ilimizde yanlış firmalar, işinde ciddiyetten uzak olan bir çok bireysel kişi ve firma da bulunmaktadır. Raf alımlarında olduğu gibi raf satış konusunda da sorun ve sıkıntının oldukça fazla yaşandığını üzülerek belirtmek isteriz. Ödenmeyen paralar, hatalı ürünler, eksik teslimat, montaj ve uygulama hataları gibi sorunlar sıkça yaşanır. Kısaca belirmek gerekirse kurumsal bir hizmet anlayışı ile hizmet verenlerin sayısı belki bir elin parmağını geçmemektedir. Raf firmaları tercih ederken telefonda alışverişten ziyade birebir yüz yüze yapılacak görüşmeler çok daha etkili bir yöntem olacaktır.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!