istanbul ikinci el raf sistemleri

İstanbul İkinci El Raf Sistemleri

İstanbul her sektörde bir çok işletmenin bulunduğu ilimizdir. İstanbul ikinci el raf sistemleri için tüm firma ve işletmelere çok uygun fiyatlarla hızlı çözümler sunmaktayız. İstanbul da firmalar gerek şirket kuruluş esnasında yada yenilenme sürecinde ciddi maliyetli harcama yaparlar. Raf sistemleri de genelde sıfır alımlarda maliyeti oldukça yüksek ürünler olup şirketlere de ciddi yük getirmektedir. Ancak bir çok firma doğru planlama ile sıfır ayarında ikinci el raf sistemleri ile çok daha uygun maliyetler ile bu yüklerini hafifletebilmektedir.

İstanbul Kaliteli ve Uygun Fiyatlı İkinci El Raf

Daha önce ikinci el raf sistemi kullanmamış olan kişiler belki tereddütlü yaklaşıyor olsa da kullanılabilirlik anlamında ikinci el rafların herhangi bir sorunu ve engeli bulunmamaktadır. Bideporaf bünyesinde bulunan tüm raf modelleri ve sistemleri görsel anlamda ikinci el olduğu bile kolay kolay anlaşılamayacak kalitede ve kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız bünyesinde satışa sunulan ikinci el raf modellerimiz şirket ve firmaların farklı nedenlerle kullanmadığı ve firma uzmanlarımız tarafından incelenip bünyemize katılmış ürünlerden oluşmaktadır.

İstanbul da firmanız için ikinci el raf sistemleri arıyorsanız kesinlikle bideporaf ürünlerini görmeden karar vermeyiniz. Tüm ürünler profesyonel kadrolarımız tarafından gerekli tüm standartlar gözetilerek depomuza katılmış ve satışa sunulmuş ürünlerdir. Ayrıca İstanbul İkinci el raf sistemlerini satan kişi ve şirketler den aldığımız ürünler gerekli görülmesi halinde boya, tadilat ve restore çalışmaları da yapılıp sizlerin kullanımınıza yeniden sunulmaktadır.

İstanbul İkinci El Raf Alım Satım

Firmamız Bideporaf müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en pratik çözümleri sunmaktadır. İstanbul ikinci el raf sistemleri firması olarak hem şirketlerin kulanmadığı raf sistemlerini değerinden satın almakta hemde ihtiyacı olan firmalara bu raf sistemlerini en uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır. Ürün alım ve satımlarında raf yükseklikleri, palet ölçüleri, palet ağırlık, derinlik ölçüleri gibi tüm detaylara dikkat etmekteyiz. Tüm müşterilerimize doğru alım ve doğru satım olanağı sunmaktayız.  Portföyümüzde bir çok raf modeli bulunmakta olup mutlaka ürünlerimizi yerinde görünüz. Kullanmadığınız ve satmak istediğiniz ikinci el raflar için mutlaka ekibimize ulaşınız.

 

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!