ikinci el raf fiyatları

İkinci El Raf Fiyatları

İkinci el raf fiyatları bir çok kişi tarafından aranmakta olup bizlere de fiyat sorulmaktadır. Sitemizde raf fiyatları hakkında detay arayanlar için bir rakam belirtemiyoruz. Bunun nedeni ile raf sisteminin tam özelliklerinin bilinmesi, ebat ve ölçülerinin bizlere iletilmesinin gerekliliğidir. İkinci el depo raf sistemleri için hem alım yaparken hemde satış yaparken teknik bilgileri bizlerle paylaşmanız gerekecektir. İsteğiniz ve ürün ölçüleri hakkında bilgi sahibi olmamız halinde sizlere en hızlı şekilde uzmanlarımız fiyat vereceklerdir.

İkinci El Raf Alım Fiyatları

İkinci el raf alanlar olarak sizlerden satın aldığımız tüm raf sistemlerini değerini bulacak fiyatlarla alıyoruz. Bir çok müşterimiz bizlere sitemiz üzerinden yada WhatsApp hattımız üzerinden raf fotoğraflarını göndermekte ve satış yapamdan fiyat alabilmektedir. İkinci el raf fiyatları için alımlarda en doğru fiyat teklifini Bideporaf uzmanlarından alacağınızı bilmeniz gerekir. Bir çok müşterimizin raflarını satın alırken çoğu zaman yerinde görerek fiyat teklifide vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır.

İkinci El Raf Satışı Fiyatlarımız

2.El raf alım satım konusunda fiyatlar firmalar arasında oldukça farklı olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun nedeni her raf sisteminin farklı özellikleri bulunmasıdır. İkinci el raf fiyatları için belirleyici olan raf sisteminin ne kadar yıprandığı, kullanım ömrünün ne kadar olduğu, rafın işlevselliği, suntalı, suntasız ve ürün malzeme cinsi fiyatların oluşmasında etkendir. Ayrıca İkinci el raflar başkalarından satın alındıktan sonra komple yada bölgesel olarak bakım onarım işlemine tabi tutulurlar. Bu esnada da ortaya bir maliyet çıkar ve buda ikinci el raf fiyatlarının belirlenmesinde bir etken olur.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!