ikinci el mağaza rafları

İkinci El Mağaza Rafları

İkinci el mağaza rafları için hem alım yapmakta hemde satış kolaylığı sunmaktayız. Mağazalar sektörel anlamada farklı tipte ve özelliklerde raf kullanımları yapmaktadır. Hem ahşap suntalı hemde çelik ve alüminyum raf sistemleri kullanabilmektedir. Bir çok mağaza işletmesi dekoratif açısında belirli aralıklarla tadilata ve revizyona gitmektedir. Bu esnada bir çok raf sistemi de boşa çıkmakta ve atıl duruma gelmektedir. Bideporaf olarak kullanımı sonlanmış olan tüm raf sistemlerinizi değerine nakit olarak satın almaktayız.

İkinci El Raf Sistemleri

Giyim mağazacılığı, ayakkabı mağazacılığı, kozmetik ve aksesuar mağazacılığında bir çok farklı türde raf sistemi kullanılır. Boyları, ebatları, raf malzemeleri bakımından diğer sektörlere göre farklılık içerir. İkinci el mağaza rafları için firmamız her türdeki raflarınızı peşin yerinde nakit olarak sizlerden satın almaktadır. İkinci el raf alanlar olarak hiç bir müşterimize değerinin altında ve ölü bir fiyat vermeyiz. Kurumsal bir firma işleyiş prensibimiz bulunmaktadır. İkinci el depo raf sistemleri için İstanbul başta olmak üzere bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.

2.El Ağır Yük Rafları

İkinci el mağaza rafları için depo kullanımı olan müşterilerimiz ağır yük raflarınıda merkezlerinde bulundurmaktadır. Bir çok raf sisteminde olduğu gibi Bideporaf 2.El ağır yük rafları içinde sizlere alım ve satım kolaylığı sunar. İlgili birimlerde görev alan personellerimiz raflarınızı yerinde görüp sizlere hemen teklif verebilmektedir. Sitemizde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

2.El Hafif Yük Rafları

İkinci el mağaza rafları için yine depo alanlarında kullanılan en sık üründür. Mağaza Showroom içinde farklı türde stand ve raf sistemi kullanılıyor olsa da depo alanlarında yük rafaları tercih edilmektedir. 2.El hafif yük rafları için satış yapmayı düşünüyorsanız bizlere ulaşabilir ve en iyi fiyatı ekiplerimizden alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!