Ahşap Raf Sistemleri

Ahşap Raf Sistemleri

Ahşap raf sistemleri eskiden beri bir çok alanda yaygın olarak kullanılan raf sistemleridir. Mağazalarda, depolarda ve arşiv alanlarında kullanımı bulunmaktadır. Komple ahşap malzemeden üretilen raf sistemleri bulunduğu gibi çelik mekanizma ile birlikte entegre edilmiş ahşap raf modelleri de bulunmaktadır. Firmamız Bideporaf tüm ahşap raf ürünleri için hem alım hemde satım konusunda sizlere hizmet vermektedir. İkinci el depo raf sistemleri konusunda İstanbul da yılın her günü her sektörde hizmetimiz bulunmaktadır. Kullanımı sonlanmış olan ve değerlendirmek istediğiniz raf sistemlerinizi bizlere ulaşabilir ve değerine nakit olarak satabilirsiniz.

Ahşap Sunta Raflar

Ahşap raf denildiğinde bir çok çeşit ortaya çıkar. Genelde projeye göre özel üretim yapılmaktadır. Ancak standart olarak suntalı raf ve mekanizması demir çelik olan raflar kullanılmaktadır. Firmamız da sıfır yeni üretim ve hemen teslim suntalı ahşap raf modelleri bulunmaktadır. İstanbul ve Türkiye geneliden satışımız bulunmaktadır. Size ait olan artık bir işlevi bulunmayan ahşap raf sistemleri içinde bizlere ulaşabilir ve nakit olarak ekibimize satabilirsiniz.

Raf Fiyatları

Hem Ahşap raflar, market rafları,  ağır yük rafaları, hafif yük raflar ve arşiv rafları dahil tüm raf sistemleri için en iyi fiyatları alımlarda bizler veriyoruz. Satmak istediğiniz her raf ürünü için mutlaka İstanbul da bizleri arayınız. Ahşap raf sistemleri için en hızlı şekilde sizlere ulaşıyor ve ürünlerinizi yerinizden kendi araçlarımızla alıyoruz. Tüm raf ödemeleri nakit olarak yapılmaktadır. Raf fiyatları hakkında dilerseniz genel bilgi için bizlere telefonla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!