pendik ağır yük raf sistemleri

Pendik Ağır Yük Raf Sistemleri

Anadolu yakasının en güzel semtlerinden bir tanesi olan Pendik’te çok sayıda mağaza, depo ya da market yer alır. Pendik ağır yük raf sistemleri için firmamız hem alım hemde satımda kurumsal çözümler sağlamaktadır. Pendik bölgesi ticari hayatın ve üretimin son derece yüksek olduğu ilçelerimizden biridir. Bir çok fabrika ve depoya sahip olan bölgemizde ağır yük depo raf sistemleri kullanımı son derece fazladır. Eski veya yeni tüm depo raflarınızı firmamıza ulaşarak zahmetsizce satabilirsiniz.

Pendik İkinci El Ağır Yük Depo Rafları

Marketler, fabrikalar, gıda depoları, sanayi depoları ve bir çok farklı endüstri sektöründe kullanılmış olan depo raflarınızı aynı gün yerinizden satın almaktayız. İşletmenizde artık kullanmadığınız depo raflarınızı modeli ve hacmi her ne olursa olsun en iyi fiyat teklifi vererek satın alıyoruz. Bideporaf firmamıza satmak istediğiniz ağır yük rafları ve tüm model raf sistemlerinizin görsellerini gönderebilir ve ortalama bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Ayrıca firmamız Bideporaf İstanbul içinde ikinci el depo rafı alımları için yerinizde ücretsiz keşif ve tespit desteğide vermektedir. Uzmanlarımız sizlerden gelecek taleplerde yerinize geliyor, raflarınızı yerinde inceliyor ve fiyat teklifini hemen veriyor.

Marketlere Uygun Tasarımlar

Market depolarında kullanılan rafların her zaman ağır yükleri kaldırabilecek bir yapıda olması gerekmektedir. Eğer marketler Pendik ağır yük raf sistemleri yerine daha düşük yük kaldırma potansiyeli olan ürünleri tercih ederlerse çok büyük bir felakete davetiye çıkarmış olacaklardır. Marketlerde tüm ürünlerin ağır olduğunu söylemek yanlış olur. Ancak deterjanlar ya da bakliyatlar son derece ağır olabilir ve rafların yıkılmasına sebep olacaktır. Bu durumda kalmak istemeyen marketlerin her zaman ağır yük raf sistemlerini tercih etmesi gerekmektedir.

Depolar İçin En Değerli Ürünler

Ağır yük taşıma kapasitesi olan raflar, depolar için en değerli ürünler olarak gösterilebilir. Pendik ağır yük raf sistemleri kullanan depolarda herhangi bir sorun yaşanma ihtimali söz konusu olmayacaktır. Rafların üzerindeki malzemeler ne olursa olsun raflarda bir problem yaşanmaz. Eğer sizlerde depo raf sistemleri konusunda destek, bilgi, alım ve satım konusunda hizmet ihtiyacınız varsa mutlaka bizlere ulaşmadan karar vermeyiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!