2.el raf satanlar

2.El Raf Satanlar

Raf sistemleri eskide olsa elden çıkarılabilir ve satılabilir ürünlerdir. 2.El Raf satanlar firmamıza ulaşabilir ve değerinde nakit olarak hemen firmamıza satış yapabilirler. Ağır yük rafları, hafif yük raf sistemleri, arşiv rafları ve tüm ikinci el depo rafı sistemleri için alım satım yapmaktayız. Bizlere ulaşarak rafların fotoğraflarını iletebilir yada raflarınızı yerinde incelemek ve fiyat teklifi için ücretsiz keşif hizmeti talep edebilirsiniz. 2.El raf satmak için 0 532 382 33 53 hattımızdan bizlere her gün ulaşabilirsiniz.

2.El Depo Rafı Satanlar

Depo raf sistemleri oldukça uzun ömürlüdür. Zamanında kullanmış olduğunuz ve artık kullanmadığınız raflarınızı firmamıza en iyi fiyattan satabilirsiniz. Kullanımı olmayan ve bakımı yapılmayan raflar durdukları yerde eskir ve zamanla çürür. Bu nedenle daha fazla değer kaybetmeden hemen bideporaf firmamıza ulaşabilir ve kolayca elden çıkarabilirsiniz. Gıda depoları, Üretim-imalathane depoları, Lojistik depoları, Yedek parça depoları dahil bir çok sektör ve endüstride kullanılan depo raf sistemleri bulunmaktadır. Markası, modeli ve büyüklüğü her ne olursa olsun tüm depo raflarınızı satın alıyoruz. 2.El raf satanlar için en iyi kurumsal çözümleri bizleri sağlıyoruz.

2.el depo rafı satanlar

2.El Ağır Yük Raf Satanlar

Ağır yük depo raf sistemleri yüksek hacimli ve ağırlıktaki malzeme ve ürünlerin stoklanması, korunması ve depolanması için kullanılmaktadır. Dayanımı ve kaldırma gücü yüksek olduğundan sıfır alımlarda fiyatlarıda oldukça yüksektir. Projeniz bitiminde eğer kullanım yapamayacaksanız mutlaka çok geç kalmadan bu raf sistemlerini nakite çevirebilir ve ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

2.El ağır yük raf satanlar için en iyi çözümü en hızlı şekilde Bideporaf şirketimiz sağlamaktadır. Sistemin teknik özellikleri farketmeksizin alım yapıyoruz. Uzman teknik personelimizi rafın olduğu adrese gönderiyor ve tespit işlemini ücretsiz yaptırıyoruz. Uzmanımız sizlere satmayı düşündünüz 2.el raf için hemen fiyat teklifimizi iletecektir. Sizinde kabul etmeniz halinde aynı gün kendi aracımızla raflarınızın alımı yapılacaktır.

2.el ağır yük raf satanlar

2.El Raf Satanlar Firması

Tespiti ve değer ölçümü yapılan raflarınız için ödemeleri firmamız personeli nakit olarak tarafınıza yapacaktır. Depo raflarının söküm işlemi kendi teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul içi ve çevre illerde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir yada dilerseniz teknik ekibimizden canlı destek alabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!