2. El Depo Rafı Alan Yerler

2. El Depo Rafı Alan Yerler

Raf çeşitleri bir işletmenin en büyük ihtiyacı olmaktadır. 2. el depo rafı alan yerler olarak yenilemek istediğiniz yada elden çıkartmak istediğiniz tüm raf çeşitlerini alıyoruz. Firmamız Bideporaf İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerde müşterilerine bu hizmeti eksiksiz ve sorunsuz olarak sağlamaktadır.

Her işletmede kimi hafif yük kimi ağır yük içinde olsa raf ihtiyacı vardır. Bu raflar oldukça çeşitli olup kimi zaman işlevini kaybeder yada iş değişikliği sebebiyle elinizden çıkartmanız gerekir. Rafları bir çok şekilde değerlendirebilirsiniz fakat Bideporaf firmamız ile ikinci el depo rafı için bizlere ulaşarak nakite çevirebilirsiniz.

2. El Market Rafı Alanlar

2. el raf alan yerler olarak sizlerden satın alınan raflar fabrikamızda çeşitli yenileme işlemleri sonrasında yeni sahibi ile buluşturulmaktadır. Bu rafları bir köşede çürümeye bekletmek yerine geri dönüşüme katkı amacıyla da hurdacı ekipleri ile de değerlendirilebilir. Fakat bu durumda 2. el market rafı için hak ettiği değeri alamayabilir. Bideporaf firmamız tarafından elinizde bulunan market rafılarını ikinci el olarak en yüksek fiyatlar ile satabilirsiniz.

Çıkma raf, kullanılmış raf, ikinci el raf olarak değerlendirilen bütün parçaları değerlendiriyoruz. Raflar her işletmede olduğu gibi marketlerde olmazsa olmazıdır. Market rafları kimi zaman yetersiz kalabilir, yenilenmek istenebilir yada proje değişikliğine gidildiğinde firmamız üzerinden bu rafları peşin ödeme ile satabilirsiniz.

2. El Market Rafı Alanlar

2. El Arşiv Rafı Alanlar

Bideporaf firması olarak piyasada olan depo rafları haricinde tümünde alımlar yapılmaktadır. Arşiv bölümü rafların en çok tercih edildiği alanlar olarak bilinir. Arşivler genel olarak çok bakımlı yerler olmadığı için neme ve rutubete dayanıklı olabilen raflar tercih edilmektedir. İkinci el raf sektöründe arşivler en potansiyelli müşteriler olarak görülmektedir. Arşivlerden çıkma 2.el ağır yük rafları yada hafif yük raflarınızı hemen değerine nakit ödeme yaparak satın almaktayız.

Arşiv raflarınız kullanım durumu fark etmeksizin satın alarak gerekli yenileme, restore işlemleri uygulanır ve tekrar kullanıma sunulmaktadır. Elinizde bulunan bu rafları 2. el arşiv rafı alanlar olarak firmamız üzerinden değerlendirebilirsiniz.

2. El Yük Rafı Alanlar

İkinci el raf alan yerler ilk olarak rafların özelliklerini analiz ederler ve sonrasında uygun görürlerse satın alma işlemlerini gerçekleştirirler. Rafların taşıyabildikleri ağırlıklar çok önemli olur. İkinci el rafları satın alacak olan firmalar ya da kişiler, üzerinde taşıyacağı ağırlığa göre kararlarını vermektedir. 2. el yük rafı alanlar olarak kullanacağınız

Her çeşit yük rafı kullanım durumu fark etmeksizin aynı gün peşin ödeme ile alınır. Fiyat bilgisi için aynı gün ekiplerimiz adresinizi ziyaret ederek rafların kontrolünü yapar ve hak ettiği değeri sunmaktadır.

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp'dan bize yazın!